Dzień Dziecka 2019 w Rakowni – fotorelacja !!!

W sobotę 8 czerwca 2019 na boisku sportowym odbył się festyn z okazji dnia dziecka. Na uczestników, czytaj „Dzieci”, czekała moc atrakcji. Był zamek dmuchany, przejażdżki na kucykach, pokaz strażacki, nauka gry w badmintona i turniej strzelecki. Dla naszych milusińskich a także ich opiekunów nie zabrakło również różnych smakołyków. Była wata cukrowa, lody, soczki a kto chciał mógł przy ognisku usmażyć sobie kiełbaskę. Panie przygotowały pyszne placki do których podawano kawę albo herbatę, na życzenie była również woda. Na stołach pojawiły się też owoce. W tym roku zaszczycił nas swoją obecnością wieloletni sponsor nagród turnieju strzelania z wiatrówki, radny powiatowy, Pan Jarosław Dobrowolski z małżonką. Zwycięzcom turnieju w kategoriach do lat 12 oraz powyżej lat 12 Pan radny osobiście pogratulował sukcesu i wręczył młodszym zawodnikom medale a starszym puchary. Dziękuję bardzo wszystkim organizatorom, sponsorom wśród których jak co roku nie zabrakło anonimowych ofiarodawców składających datki do puszek, i całej grupie pań i panów pomagających podczas imprezy. Sołtys.