Trzeci etap turnieju sołectw za nami.

W niedzielę 20 października 2019 od godziny 10.00 w hali sportowej przy ulicy Mściszewskiej 10 został rozegrany trzeci etap turnieju sołectw. Rywalizowano tym razem o mistrzostwo tenisa stołowego wśród reprezentantów sołectw i miejskich okręgów wyborczych w kategorii kobiet i mężczyzn. Pani Dagmara „tradycyjnie już” zakończyła rozgrywki w swojej kategorii na pierwszym miejscu. Pan Dominik który reprezentował nasze sołectwo w kategorii mężczyzn miał przed sobą trudniejsze zadanie. Po bezproblemowym wyjściu z grupy na pierwszym miejscu, w pojedynku o prawo do gry o miejsca 1 – 4 przegrał trafiwszy na późniejszego wicemistrza rozgrywek, (Pierwsze miejsce zdobył Proboszcz Białężyna) i ostatecznie wywalczył 4 punkty. Reprezentacja Rakowni zajęła drugie miejsce za reprezentacją Białężyna zdobywając 9 punktów a tym samym Rakownia awansowała z miejsca 6 ogólnej klasyfikacji na miejsce drugie. Do lidera Białężyna tracimy 5 punktów a nad kolejną drużyną mamy 2 punkty przewagi. Dziękujemy reprezentantom za udział w rozgrywkach. Ostatni etap rozgrywek odbędzie się 17 listopada i będzie to siatkówka. Na koniec mała prośba, jeśli inne sołectwa nielicznych ale jednak kibiców mają to Rakownia jest pod tym względem chyba na szarym końcu bo oprócz sołtysa był tylko radny, więc kibicujmy naszym. Dziękuję. Sołtys